Fit Zóna je na Facebooku Fit Zóna YOUTUBE channel
   Home       O nás

O nás

Sme lídrom v oblasti skupinového cvičenia v Martine. Neustále sledujeme najnovšie trendy a následne ich prinášame aj vám v podobe certifikovaných lekcií.

Najdôležitejšia je pre nás kvalita, čistota a rozmanitosť!

Kvalita používaného náradia a kvalita samotného cvičenia a inštruktorov. V prvom rade garantujeme, že všetci naši inštruktori sú certifikovaní na cvičenie, ktoré poskytujú a snažia sa Vám odovzdávať maximum kvality, energie a vedomostí, ktoré si priniesli zo školení.

Čistota prostredia, šatní, spŕch a náradia.

Rozmanitosť v podobe širokej škály cvičení, v ktorej si má možnosť každý nájsť to "svoje". Či už je to energické cvičenie zamerané na spaľovanie tukov a spevnenie problémových partií alebo silovo-dynamické resp. len silové cvičenie, ktoré spevní vaše telo, zlepší skladbu svalstva a celkovo spevní držanie celého tela.

Neustále Vám prinášame nové a nové trendy v cvičení, veľmi často navštevujeme rôzne školenia, workshopy alebo inspiration dni, keďže aj svet fitness napreduje neuveriteľne rýchlým tempom. Taktiež sa inšpirujeme na rôznych veľtrhoch a kongresoch, ktoré sa uskutočňujú nielen na Slovensku ale aj v zahraničí.

Máme obrovské skúsenosti v organizovaní športových podujatí, párty a show, organizujeme wellness víkendy a pobyty pri mori, ktoré si každý zamiluje. Prehlbujeme vzťahy s inými vysoko kvalitnými fitness centrami na Slovensku a v zahraničí a s radosťou pozývame inštruktorov z týchto centier a predstavujeme ich aj "našim" klientom. Vždy prídeme s novým nápadom na tému jednotlivého športového podujatia.

FIT Zóna má zvučné meno v účasti svojich inštruktorov na rôznych medzinárodných pódiach a to účasť na BIG Jumping Párty v Pardubiciach (250 trampolín), BIG Jumping Párty na veľtrhu v Brne (500 trampolín), účasť vo finále súťaže "Hľadá sa kráľ a kráľovná inštruktorov 2013", účasť na Move Academy Tour v Martine, Banskej Bystrici a v Bratislave. Taktiež účasť na podujatiach, organizovaných inými Slovenskými a Českými fit centrami. Cvičíme aj pre CK FIT&SPA ČR.